JAR Computers
Доставка: 5 лв.

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

13,09 лв. 8,83 лв.

G.657A влакно за ниска чувствителност при огъване, LSZHLC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

13,09 лв.

G.657A влакно за ниска чувствителност при огъване, LSZHLC/UPC - LC/UPC 9/125 Duplex FO пач кабел, Single Mode /1м

Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

Внимание: цените, препратките и продуктовите описания за Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m са въведени от магазините, регистрирани при нас. Моля, уведомете ни, ако намерите някакви грешки.

Общ преглед: Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m

Намерете най-добрите предложения за Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m в ShopMania. Можете да закупите Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m от стотици, заслужаващи доверието Ви онлайн магазини, които доставят в цяла България и предлагат най-добрата цена за Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m. Прочетете коментарите на клиентите за съответните продукти, вижте снимките за Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m научете повече за характеристиките му. Само в ShopMania можете да намерите най-големите намаления и разпродажби, да сравните Мрежови аксесоари и да закупите на възможно най-ниска цена Оптичен пач кабел, LC/UPC(м) към LC/UPC(м), 9/125, сингъл мод, 1m мрежов аксесоар и хиляди други подобни продукти.