JAR Computers
Безплатна доставка

Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км

168,14 лв. 163,55 лв.

Planet FTP-802S15More than a Fiber Media Converter -- a Power over Ethernet Injector as wellThe best data link and power sourcing solution for long reach network equipmentPLANET FTP-80x series is ideal for remote network equipment deployments, using tw

Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км

168,14 лв.

Planet FTP-802S15More than a Fiber Media Converter -- a Power over Ethernet Injector as wellThe best data link and power sourcing solution for long reach network equipmentPLANET...

Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км

Внимание: цените, препратките и продуктовите описания за Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км са въведени от магазините, регистрирани при нас. Моля, уведомете ни, ако намерите някакви грешки.

Общ преглед: Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км

Намерете най-добрите предложения за Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км в ShopMania. Можете да закупите Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км от стотици, заслужаващи доверието Ви онлайн магазини, които доставят в цяла България и предлагат най-добрата цена за Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км. Прочетете коментарите на клиентите за съответните продукти, вижте снимките за Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км научете повече за характеристиките му. Само в ShopMania можете да намерите най-големите намаления и разпродажби, да сравните Мрежови аксесоари и да закупите на възможно най-ниска цена Planet FTP-802S15, от 100BaseTX към 100BaseFX, PoE, Singlemode Media Converter with SC Fiber Connector, до 15км мрежов аксесоар и хиляди други подобни продукти.