PRO-BG.com
+ Цена за доставка

R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS

9.610,31 лв.

R430, 2xXeon E5-2630v4, 3.5" Chassis with 4 HDD, 2x4GB RDIMM 2400MT/s, iDRAC8 Ent., 4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP, PERC H730 Raid 1GB, Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP, 2x SFP+ SR Tranc. LC Connector, DVD+/-RW, Hot Plug PSU 1+1 550W, Rails, 3Y PS Тип система: S

R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS

9.610,31 лв.

R430, 2xXeon E5-2630v4, 3.5" Chassis with 4 HDD, 2x4GB RDIMM 2400MT/s, iDRAC8 Ent., 4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP, PERC H730 Raid 1GB, Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP, 2x...

R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS

Внимание: цените, препратките и продуктовите описания за R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS са въведени от магазините, регистрирани при нас. Моля, уведомете ни, ако намерите някакви грешки.

Общ преглед: R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS

Намерете най-добрите предложения за R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS в ShopMania. Можете да закупите R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS от стотици, заслужаващи доверието Ви онлайн магазини, които доставят в цяла България и предлагат най-добрата цена за R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS. Прочетете коментарите на клиентите за съответните продукти, вижте снимките за R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS научете повече за характеристиките му. Само в ShopMania можете да намерите най-големите намаления и разпродажби, да сравните Сървъри и да закупите на възможно най-ниска цена R430,2xXeon E5-2630v4,3.5" Chassis with 4 HDD,2x4GB RDIMM 2400MT/s,iDRAC8 Ent.,4x2TB 7.2k NLSAS 3.5 HP,PERC H730 Raid 1GB,Qlogic 2562 Dual Channel 8Gb FC HBA PCIe LP,2x SFP+ SR Tranc. LC Connector,DVD+/-RW,Hot Plug PSU 1+1 550W,Rails,3Y PS сървър и хиляди други подобни продукти.