Philips 32PFS6908
Тип телевизор: Smart TV, Тип на дисплея: LED, Резолюция на екрана: 1920 x 1080, Формат на изображението: Full HD, Скорост на обновяване: 50 Hz
Продуктови характеристики Преглед на 1 предложения
Сравнете цените
gogo-bg.net
Philips 32PFS6908/12, 32" FHD LED 1920x1080, DVB-T2/C/S2, Ambilight 3, HDR 10+, HLG, Dolby Vision, Dolby Atmos, Smart, New OS, Pixel Precise UHD Quad Core, 8GB, HDMI*3, USB*2, Cl+, 802.11n, Lan, 12W RMS, Black
На склад
Доставката не е включена
На склад
Преглед на офертата
Как избираме препоръчаните предложения?
Технически спецификации
Общи
Производител:
Philips
Публикувано в ShopMania:
2023
MPN:
32PFS6908
Тип телевизор:
Smart TV
Тип на дисплея:
LED
Съотношение на екрана:
16:9
Формат на изображението:
Full HD
Форма на екрана:
Плосък
Ъгъл на гледане:
178/178
Цвят:
Cребро
Принадлежности:
Монтаж VESA:
100 x 100
Smart TV
Версия на операционната система:
Аудио/Видео
Резолюция на екрана:
1920 x 1080
Скорост на обновяване:
50 Hz
Аудио технологии:
Clear Sound, Dolby Bass Enhancement, Incredible surround, Контрол на баса, Нощен режим
Брой говорители:
2
Мощност на говорителите:
12 W
Свързаност
Wi-Fi връзки:
Wi-Fi
Букси и входове:
HDMI, Toslink, USB, жак 3.5 мм.
производителност
Енергиен клас:
F
Консумация на енергия в режим на готовност:
0,3 W