Philips 55PUS8118
Тип телевизор: Smart TV, Тип на дисплея: LED, Резолюция на екрана: 3840 x 2160, Формат на изображението: 4K, Скорост на обновяване: 50 Hz
Продуктови характеристики Преглед на 1 предложения
Сравнете цените
gogo-bg.net
Philips 55PUS8118/12, 55" UHD DLED, 3840 x 2160, DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2, Ambilight 3, Pixel Precise UHD, HDR+, HLG, New OS, Dolby Vision, Atmos, HDMI, VRR, USB, Cl+, 802.11n, Lan, 20W RMS, Black
На склад
Доставката не е включена
На склад
Преглед на офертата
Как избираме препоръчаните предложения?
Технически спецификации
Общи
Производител:
Philips
Публикувано в ShopMania:
2023
MPN:
55PUS8118
Тип телевизор:
Smart TV
Тип на дисплея:
LED
Съотношение на екрана:
16:9
Формат на изображението:
4K
Форма на екрана:
Плосък
Ъгъл на гледане:
178/178
Цвят:
Cребро
Принадлежности:
Монтаж VESA:
200 x 300
Smart TV
Гласов асистент:
Alexa
Аудио/Видео
Резолюция на екрана:
3840 x 2160
Скорост на обновяване:
50 Hz
Аудио технологии:
Dolby Atmos, Dolby Bass Enhancement, Dolby Volume Leveler, Звук с изкуствен интелект, Нощен режим
Брой говорители:
2
Мощност на говорителите:
20 W
Свързаност
Wi-Fi връзки:
Bluetooth, Wi-Fi
Букси и входове:
CI+, Ethernet RJ45, жак 3.5 мм.
производителност
Енергиен клас:
F
Консумация на енергия при работа:
72 W
Консумация на енергия в режим на готовност:
72 W